Obóz informacje

ZABIERAMY: Ksero ważnych BADAŃ lekarskich oraz wypełnioną KARTĘ OBOZOWĄ

Rzeczy do treningu: Klubową odzież (czerwone stroje, dres, ortalion, polo klubowe, t-shirt czerwony klubowy, czapka z daszkiem) Dowolny strój piłkarski Getry, ochraniacze Korki, szutrówki/halówki bidon na wodę bieliznę termo (w razie złej pogody)

Rzeczy do codziennego użytku (nie dawać zbyt dużo;)) Spodnie/dres, bluzę, koszulkę, bieliznę: skarpetki, majtki buty/sandały, klapki ortalion ręczniki (plażowy, do kąpieli, do rąk) czapka z daszkiem podręczny plecak kąpielówki krem z filtrem do opalania książka / gra planszowa klaser z kartami

Leki: Jeśli zawodnik przyjmuje jakieś leki proszę opisać dawkowanie i dać przed wyjazdem trenerowi.

Kieszonkowe: max 10 zł na dzień

Sprzęt elektroniczny i telefony: zawodnicy mogą zabrać ze sobą. Trenerzy będą wyznaczać czas na korzystanie z tych urządzeń. Trenerzy nie biorą odpowiedzialności za ewentualne zgubienie sprzętu czy zepsucie. Zawodnicy sami będą pilnować sprzętu, który zabiorą. Kontakt telefoniczny z trenerami będzie możliwy cały czas.