Mecze kontrolne 24-25.09.

Sobota 24.09.2016

Turniej Academy we Wrocławiu

Kadra: Bartosz Gawron, Michał Gąsiorowski, Tomek Lichota, Marcel Stanek, Michał Ignasiak, Wiktor Kozłowski, Filip Zagrabski, Krzysztof Stupnicki, Szymon Jagiełka, Maciej Bień, Jakub Łącki, Maciej Nikodem, Jan Ulewicz, Nikodem Jakubczak, Julian Idczak, Patryk Mikołajczyk, Mateusz Giza, Marcel Morosko, Mateusz Owczarek, Bartosz Mgłosiek.

Info: Zbiórka 9 30 ul.Na niskich łąkach 8, Stadion Oławka. Wpisowe 10zł od zawodnika, gramy do ok. 13 00. Zabieramy stroje klubowe(kto ma), bądź stroje sportowe, getry, ochraniacze, buty sportowe(kto ma), bądź buty wygodne dla zawodników.

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE BYĆ PROSZĘ O SMS!

Niedziela 25.09.2016

TURNIEJ AFK w Chsząstawie Wielkiej

Kadra: Natan Brusiło, Mikołaj Malec, Filip Siwek, Kamil Rymut, Milan Cichy, Igor Doronin, Kacper Jankowski, Kuba Wyrembak, Jan Kaspar, Mateusz Mielcarek, Wadim Sikorski

Info: Zbiórka 11 00 ul. Sportowa  Chsząstawa Wielka, Wpisowe 12zł od zawodnika, gramy do ok. 13 30. Zabieramy stroje klubowe(kto ma), bądź stroje sportowe, getry, ochraniacze, buty sportowe(kto ma), bądź buty wygodne dla zawodników.

JEŚLI KTOŚ NIE MOŻE BYĆ PROSZĘ O SMS!

TRENER WIKTOR SADOWSKI TEL. 508 990 007